Wynajem szalunków

Wypożyczalnia szalunków stropowych Wrocław i okolice

Zapraszamy do naszej wypożyczalni szalunków stropowych. W ofercie posiadamy niezbędny sprzęt m.in. do deskowania stropów, który sprawdzi się przy realizacji zarówno mniejszych inwestycji np. budowie domów jednorodzinnych, jak i większych przedsięwzięć np. budowie biurowców, obiektów handlowych, magazynowych, usługowych czy produkcyjnych. Oferujemy konkurencyjne ceny, które sprawią, że z nami szalowanie stropów to przyjemność! W asortymencie posiadamy materiały najwyższej jakości dzięki, którym zbudujesz solidną konstrukcję podtrzymującą stropy monolityczne: płytowe, grzybkowe, gęstożebrowe, płytowo-żebrowe.

Co to są szalunki stropowe?

Szalunki stropowe są niezbędne w przypadku budowy obiektu o kilku kondygnacjach np. domu jednorodzinnego, biurowca, szkoły czy galerii handlowej. To rodzaj tymczasowego rusztowania, którego solidna konstrukcja zbudowana za pomocą szalunków stropowych, umożliwia stworzenie stopów o różnej formie wykonanej z wylewki żelbetonowej. W zależności od rodzaju inwestycji wykorzystywane są zarówno szalunki oparte na drewnianych podporach, jak i tych wykonanych ze stali.

Szalunki łukowe

W naszej firmie oferujemy również wynajem szalunków łukowych wykorzystywanych do wznoszenia ścian łukowych, których promień wynosi powyżej 1m. Najczęściej stosowane są one przy inwestycjach budowanych na planie koła, np. elektrociepłowniach, oczyszczalniach ścieków, silosach, rampach zjazdowych. Deskowanie łukowe (radialne) oferujemy w modułach o różnej wysokości, które mocowane są za pomocą śrub rzymskich, co znacznie przyspiesza tempo prac budowlanych.

Niezbędny sprzęt budowlany w jednym miejscu

Zamiast kupować lub wynajmować osobno poszczególne elementy szalunków, skorzystaj z naszej oferty gotowych pakietów szalunków. W ten sposób skrócisz czas budowy, bez zbytecznego obciążania budżetu inwestycji. Wiemy, że znalezienie zaufanego dostawcy sprzętu budowlanego jest niełatwym zadaniem, zwłaszcza przy napiętym grafiku robót budowlanych. Dlatego przygotowaliśmy zestawy szalunkowe, w których skład wchodzą m.in. dźwigary, podpory, sklejki, głowice i trójnogi.

Orientacyjne zapotrzebowanie na deskowanie 100m2 stropu (strop monolityczny):

  • podpora stropowa regulowana (stempel budowlany) – 100 szt
  • dźwigar drewniany (H20) – 300 mb
  • trójnogi – 30 szt
  • głowice – 30 szt
  • sklejka – 100 m2

W celu dokładnej wyceny zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 501 790 962 lub e-mail: gzielinski@blockpol.pl