Transport z HDS

Transport HDS

Transport z żurawiem HDS

Oferujemy usługi transportowe z wykorzystaniem hydraulicznych dźwigów samochodowych, w skrócie HDS. Nasze pojazdy wyposażone w żurawie przeładunkowe, doskonale sprawdzają się zarówno do transportu, jak i rozładunku bądź załadunku towarów o dużej masie. Z ich użyciem zapewniamy transport takich materiałów jak m.in. maszyny budowlane, konstrukcje stalowe, kontenery socjalne oraz morskie, szalunki łukowe i stropowe, pojazdy, łodzie, urządzenia przemysłowe, materiały budowlane. Usługi świadczymy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm.

Samochód Ciężarowy SCANIA z żurawiem HDS

W naszej flocie samochodowej dysponujemy m.in. hydraulicznymi dźwigami samochodowymi marki SCANIA. Ta szwedzka firma słynie z produkcji wysokiej jakości ciężarówek o wszechstronnym zastosowaniu. Maszyny, które posiadamy w naszej firmie, doskonale radzą sobie zarówno na nawierzchniach utwardzonych, jak i w wymagającym, błotnistym terenie. Jeśli więc potrzebujesz przewieźć ciężkie materiały lub wykonać prace na wysokościach, skorzystaj z naszej oferty wynajmu ciężarówek z żurawiem hydraulicznym.

Do prac używamy m.in. samochodu ciężarowego SCANIA z żurawiem HDS:

  • ładowność 7 ton
  • paka długości 7 metrów
  • możliwość załadunku i rozładunku materiałów

Cennik wynajmu pojazdów HDS

W naszej ofercie zapewniamy transport wraz z rozładunkiem. Ceny wynajmu pojazdów HDS uzależnione są od wielu czynników np. od długości trasy, czasu pracy kierowcy, rodzaju zlecenia, terminu jego realizacji czy długości wynajmu pojazdu oraz ceny paliwa. W związku z tym ceny ustalamy indywidualnie z każdym Klientem.

  • praca HDS-a 1 godzina + dojazd (indywidualne ustalenia)
  • cena za kurs na terenie Wrocławia (indywidualne ustalenia)
  • cena za 1km (indywidualne ustalenia)

Uwaga podane ceny są cenami orientacyjnymi w celu dokładnej wyceny prosimy o telefon pod nr 501 790 962 lub kontakt na maila.