Budowa domów

Budowa domów

Szukasz zaufanej i solidnej firmy budowalnej, która postawi Twój wymarzony dom? Zatem zobacz naszą ofertę budowy domów w stanie surowym. Niezależnie czy chcesz wybudować dom dla siebie i Twojej rodziny, czy na wynajem, możesz liczyć na nasze zaangażowanie i fachową pomoc. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz doświadczoną ekipę budowlaną, która zrealizowała setki projektów na terenie Wrocławia oraz okolicznych miejscowości. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.

Jakie rodzaje domów budujemy?

Zajmujemy się budową m.in. wolnostojących domów jednorodzinnych, domów w zabudowie bliźniaczej (bliźniak) oraz szeregowej (szeregówka). Realizujemy również inwestycje domów jednorodzinnych w zabudowie grupowej oraz atrialnej (dywanowej), a także budynków wielorodzinnych. Stawiamy nowoczesne domy o różnej wielkości oraz liczbie kondygnacji. Jeśli więc marzysz o dużym domu z w wielkim tarasem lub niewielkim domku dla dwojga, skontaktuj się z nami i umów na niezobowiązujące spotkanie z naszym doradcą.

Jakie prace wykonujemy w ramach stanu surowego?

Pierwszym etapem, od którego rozpoczynamy budowę domu w stanie surowym jest wyrównanie terenu oraz usunięcie humusu. Następnie na podstawie planów uzyskanych od geodety, dotyczących rozmieszczenia budynku, wykonujemy niezbędne wykopy pod fundamenty oraz przyłącza (woda, gaz, ścieki) i instalacje. W kolejnych etapach zajmujemy się m.in. wylewaniem fundamentów, budową stropów oraz ścian, schodów wewnętrznych, zadaszeniem konstrukcji. Inwestycję oddajemy w stanie surowym otwartym, dzięki czemu możesz swobodnie decydować o postępie dalszych prac budowlanych.

W celu wyceny inwestycji prosimy o kontakt:

tel 501 790 962
gzielinski@blockpol.pl
Zapraszamy do kontaktu.