NASZE USŁUGI

Wypożyczalnia Szalunków Stropowych

Zajmujemy się wynajmem szalunków stropowych, podpór, stempli budowlanych, dźwigarów, sklejki szalunkowej oraz innych niezbędnych elementów do deskowania stropów.

SZCZEGÓŁY

Budowa domów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

SZCZEGÓŁY

Dlaczego my ?

Ponieważ posiadamy sprzęt najwyżej jakości, zapewniamy transport na budowę z możliwością rozładunku i jesteśmy bardzo elastyczni! Z nami szalowanie to przyjemności!

Zapraszamy do kontaku!

SZCZEGÓŁY

BLOCKPOL to rodzinne przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r. przez mgr inż. Bogusława Zielińskiego

Po ponad 10 latach doświadczenia w działalności na rynku budowlanym, właściciel firmy zdecydował się rozszerzyć ofertę BLOCKPOL także o sprzedaż mieszkań i wynajem sprzętu budowlanego. Budynki mieszkalno-usługowe przy ul. Jedności Narodowej 84 oraz ul. Bolesława Prusa 9c we Wrocławiu były pierwszymi inwestycjami, w których BLOCKPOL był jednocześnie inwestorem i wykonawcą. Dla rozpoczętej w 2003 r. działalności deweloperskiej powołano dedykowaną spółkę BLOCKPOL DEVELOPER Sp. z o.o. , która z sukcesem realizując powierzone inwestycje W celu zakupu nowego mieszkania we Wrocławiu, Lubinie lub Opolu zapraszamy na stronę www.blockpol.pl

W celu organizacji wynajmu sprzętu budowlanego powołane zostało przedsiębiorstwo Blockpol-Construction. Głównym pionem działalności firmy jest wynajem szalunków stropowych tj. podpór (stempli budowlanych), dźwigarów, sklejki oraz innych elementów niezbędnych do deskowania stropów. Prowadzony jest również transport z rozładunkiem oraz szkolenia na Żurawie HDS.

Wypożyczalnia Wrocław

Wynajmem szalunków stropowych, podpór, stempli budowlanych, dźwigarów, sklejki szalunkowej oraz innych niezbędnych elementów do deskowania stropów. Doskonała jakość naszych usług przyczyniła się do wypracowania sobie dobrej renomy i marki.