O NAS

Dowiedz się więcej o naszym przedsiębiorstwie budowlanym BLOCKPOL

BLOCKPOL to rodzinne przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r. przez mgr inż. Bogusława Zielińskiego. Po ponad 10 latach doświadczenia w działalności na rynku budowlanym, właściciel firmy zdecydował się rozszerzyć ofertę BLOCKPOL także o sprzedaż mieszkań i wynajem sprzętu budowlanego. Budynki mieszkalno-usługowe przy ul. Jedności Narodowej 84 oraz ul. Bolesława Prusa 9c we Wrocławiu były pierwszymi inwestycjami, w których BLOCKPOL był jednocześnie inwestorem i wykonawcą. Dla rozpoczętej w 2003 r. działalności deweloperskiej powołano dedykowaną spółkę BLOCKPOL DEVELOPER Sp. z o.o. , która z sukcesem realizując powierzone inwestycje. W celu zakupu nowego mieszkania we Wrocławiu, Lubinie lub Opolu zapraszamy na stronę www.blockpol.pl

W celu organizacji wynajmu sprzętu budowlanego powołane zostało przedsiębiorstwo Blockpol-Construction, które zajmuje się wypożyczaniem profesjonalnego sprzętu niezbędnego do budowy obiektów usługowo-handlowych, mieszkalnych i produkcyjno-magazynowych. W ramach działalności firmy, świadczone są również usługi transportu z rozładunkiem oraz szkolenia na Żurawie HDS.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Od ponad 30 lat działamy na rynku budowlanym, świadcząc kompleksowe usługi budowlane dla Klientów indywidualnych, developerów, inwestorów oraz różnych firm. Dzięki setkom udanych realizacji, wspólnej ciężkiej pracy i profesjonalizmowi, staliśmy się liderem wśród firm budowalnych nie tylko na terenie Wrocławia, ale i całego Dolnego Śląska. Doskonale potwierdza to stale powiększające się grono naszych zadowolonych klientów. Do każdego projektu podchodzimy z równym zaangażowaniem, realizując poszczególne etapy z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz terminów. Dysponujemy własnym zapleczem technicznym. Ponadto zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy posiadają doskonałe umiejętności oraz doświadczenie we wszelkich pracach budowlanych.